01/08/2019
09:25
1001
| A A A
Neftçi Arsenal-ı qəbul edir, Qəbələ Dinamo səfərində

Bu gün UEFA Avropa Liqasında II təsnifat mərhələsinin cavab oyunlarına yekun vurulacaq.

Goal.az-ın məlumatına görə, üçüncü oyun günündə daha 41 matç keçiriləcək. İki qarşılaşma Azərbaycan klublarının iştirakı ilə olacaq. “Neftçi” Rusiya “Arsenal”ını qəbul edəcəksə, “Qəbələ” Tbilisidə Gürcüstan “Dinamo”sunun qonağı olacaq.

Görüşlərə Qazaxıstanda 3 yerli komandanın ev oyunları ilə start veriləcək. Son matç isə İslandiyada olacaq.

Daha 6 matç əvvəlki iki oyun günündə olub.

Avropa Liqası

II təsnifat mərhələsi, cavab oyunları

1 avqust

18:00. "Astana" (Qazaxıstan) - "Santa Koloma" (Andorra)

İlk oyun - 0:0

18:00. "Ordabasi" (Qazaxıstan) – “Mlada Boleslav” (Çexiya)

İlk oyun - 1:1

18:30. “Kayrat” (Qazaxıstan) – “Hapoel Bier-Şeva” (İsrail)

İlk oyun - 0:2

19:00. “Viitorul” (Rumıniya) – “Gent” (Belçika)

İlk oyun - 3:6

20:00. “Zarya” (Luqansk, Ukrayna) – "Buduçnost" (Podqoritsa, Monteneqro)

İlk oyun - 3:1

20:00. “Kuopio” (Finlandiya) – “Legiya” (Polşa)

İlk oyun - 0:1

20:15. "Universitatya” (Krayova, Rumıniya) – "Honved" (Macarıstan)

İlk oyun - 0:0

20:30. "Riqa" (Latviya) - "Pyast" (Polşa)

İlk oyun - 3:2

20:30. “Hakken” (İsveç) – AZ (Alkmaar, Hollandiya)

İlk oyun – 0:0

20:30. “Debretsen” (Macarıstan) – “Torino” (İtaliya)

İlk oyun – 0:3

20:30. "Levski" (Bolqarıstan) – AEK (Kipr)

İlk oyun - 0:3

21:00. "Şerif" (Moldova) - "Partizani" (Albaniya)

İlk oyun - 1:0

21:00. AEL (Limasol, Kipr) – “Aris” (Yunanıstan)

İlk oyun - 0:0

21:00. “Apollon” (Kipr) – “Şemrok Rovers” (İrlandiya)

İlk oyun – 1:2

21:00. "Makkabi" (Hayfa, İsrail) – “Strasburq” (Fransa)

İlk oyun - 1:3

21:00. “Klaksvik” (Farer adaları) – “Lütsern” (İsveçrə)

İlk oyun - 0:1

21:00. “Malmö” (İsveç) – "Domjale" (Sloveniya)

İlk oyun - 2:2

21:00. "Dinamo" (Tbilisi, Gürcüstan) – “Qəbələ” (Azərbaycan)

İlk oyun - 2:0

21:00. “Vaduts” (Lixtenşteyn) – “Fehervar” (Macarıstan)

İlk oyun - 0:1

21:00. “Yabloneç” (Çexiya) – “Pünik” (Ermənistan)

İlk oyun - 1:2

21:00. "Zrinski" (Bosniya və Herseqovina) – “Utrext” (Hollandiya)

İlk oyun - 1:1

21:00. “Atromitos” (Yunanıstan) – “Dunayska Ştreda” (Slovakiya)

İlk oyun - 2:1

21:00. “Neftçi” (Azərbaycan) – “Arsenal” (Tula, Rusiya)

İlk oyun - 1:0

21:00. “Liepaya” (Latviya) – “Norrçöpinq” (İsveç)

İlk oyun – 0:2

21:00. "Lüdoqorets" (Bolqarıstan) - "Valür" (İslandiya)

İlk oyun - 1:1

21:30. “Proqres” (Lüksemburq) – “Reyncers” (Şotlandiya)

İlk oyun - 0:2

21:30. "Brondbü" (Danimarka) – “Lexiya” (Qdansk, Polşa)

İlk oyun - 1:2

21:45. “Esbyerq” (Danimarka) – “Şaxtyor” (Soliqorsk, Belarus)

İlk oyun - 0:2

22:00. “Qzira” (Malta) – “Ventspils” (Latviya)

İlk oyun - 0:4

22:00. "Olimpiya" (Lyublyana, Sloveniya) – “Yeni Malatyaspor” (Türkiyə)

İlk oyun - 2:2

22:30. "Styaua" (Rumıniya) – "Alaşkert" (Ermənistan)

İlk oyun - 3:0

22:30. “Ayntraxt” (Frankfurt, Almaniya) – “Flora” (Estoniya)

İlk oyun - 2:1

22:30. “Şturm” (Qraz, Avstriya) – “Hoqesun” (Norveç)

İlk oyun - 0:2

22:45. "Linfild" (Şimali İrlandiya) - HB (Torshavn, Farer adaları)

İlk oyun - 2:2

22:45. “Spartak” (Trnava, Slovakiya) – “Lokomotiv” (Plovdiv, Bolqarıstan)

İlk oyun - 0:2

22:45. "Osiyek" (Xorvatiya) - MOİK (Sofiya, Bolqarıstan)

İlk oyun - 0:1

22:45. "Aberdin" (Şotlandiya) – “Çixura” (Gürcüstan)

İlk oyun - 1:1

23:00. “Partizan” (Serbiya) – “Konnak” (Uels)

İlk oyun - 1:0

23:00. “Vitoriya” (Portuqaliya) – "Jöness Eş" (Lüksemburq)

İlk oyun - 1:0

23:00. “Kruzaders” (Şimali İrlandiya) – “Vulverhempton” (İngiltərə)

İlk oyun - 0:2

23:15. “Styarnan” (İslandiya) – “Espanyol” (İspaniya)

İlk oyun - 0:4

Ən maraqlısı hansıdır?

ÇEMPİONLAR LİQASI
%
AVROLİQA
%
AVROPA ÇEMPİONATI
%
DÜNYA ÇEMPİONATI
%
28685 səs