08/08/2019
10:30
896
| A A A
Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinin növbəti oyunları keçirilir

Bu gün UEFA Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinin qalan 32 oyunu keçiriləcək.

Goal.az xəbər verir ki, Azərbaycanın turnirdəki yeganə təmsilçisi Neftçi İsrailin Bnei Yehuda kollektivi ilə ilk matçını keçirəcək.

Avropa Liqası

III təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar

18:00. Astana (Qazaxıstan) - Valletta (Malta)

19:30. AEK (Kipr) - Gent (Belçika)

20:00. Punik (Ermənistan) - Wolwerhampton (İngiltərə)

20:00. Sparta (Çexiya) - Trabzonspor (Türkiyə)

20:15. Universitatea (Krayova, Rumıniya) - AEK (Yunanıstan)

20:30. Brondby (Danimarka) - Braga (Portuqaliya)

20:45. Ventspils (Latviya) – Viktoria (Portuqaliya)

21:00. Sheriff (Moldova) - AİK (İsveç)

21:00. Haugesund (Norveç) - PSV (Holldnaiya)

21:00. Neftçi (Azərbaycan) - Bnei Yehuda (İsrail)

21:00. Malmo (İsveç) - Zrinjski (Bosniya və Herseqovina)

21:00. Mariupol (Ukrayna) - Alkmaar (Hollandiya)

21:00. Molde (Norveç) - Aris (Yunanıstan)

21:00. Thun (İsveçrə) - Spartak (Moskva, Rusiya)

21:30. Feyenoord (Hollandiya) – Dinamo (Tbilisi, Gürcüstan)

21:30. Lokomotiv (Plovdiv, Bolqarıstan) - Strasburg (Fransa)

21:30. Ludogorets (Bolqarıstan) - TNS (Uels)

21:30. Maccabi (Təl-Əviv, İsrail) - Suduva (Litva)

21:30. MOİK (Bolqarıstan) - Zarja (Ukrayna)

21:30. Antverpen (Belçika) - Viktoriya(Çexiya)

21:45. Sarayevo (Bosniya və Herseqovina) - BATE (Belarus)

22:00. Dudelange (Lüksemburq) – Nomme Kalju (Estoniya)

22:00. Rijeka (Xorvatiya) - Aberdin (Şotlandiya)

22:00. Midtjulland (Danimarka) - Rangers (Şotlandiya)

22:00. Norcheping (İsveç)i - Hapoel Bier-Şeva (İsrail)

22:30. Vaduts (Lixtenşteyn) - Eintracht (Almaniya)

22:30. Styaua (Rumıniya) - Mlada Boleslav (Çexiya)

22:30. Austriya (Vyana, Avstriya) – Apollon (Kipr)

23:00. Lutsern (İsveçrə) - Espanyol (İspaniya)

23:00. Partizan (Serbiya) - Yeni Malatyaspor (Türkiyə)

23:00. Legia (Polşa) - Atromitos (Yunanıstan)

23:00. Torino (İtaliya) - Shakhtar (Belarus)

money.az currency