04/10/2018
10:28
8316
| A A A
Hansı oyun, hansı kanalda?

Bu gün futbol üzrə Avropa Liqasının qrup mərhələsində II turun oyunları keçiriləcək.

Goal.az sizi TV afişa və Topaz əmsalları ilə tanış edir:

Avropa Liqası

Qrup mərhələsi, II tur

4 oktyabr

A qrupu

20:55. Bayer (Leverkuzen, Almaniya) - AEK (Larnaka, Kipr) - Cosmote sport 6

20:55. Sürix (İsveçrə) - Lüdogorets (Bolqarıstan) - BNT 1

B qrupu

20:55. Rosenborg (Norveç) - Leipzig (Almaniya) - Superport 5

20:55. Salzburg (Avstriya) - Celtic (Şotlandiya) - BT Sport 3

C qrupu

20:55. Bordeaux (Fransa) - Copenhagen (Danimarka) - Match! futbol 3

20:55. Zenit (Rusiya) - Slavia (Praqa, Çexiya) - MATCH! TV

D qrupu

20:55. Anderlecht (Belçika) - Dinamo (Zaqreb, Xorvatiya) - sportklub 1

20:55. Fenerbahçe (Türkiyə) - Spartak (Trnava, Slovakiya) - beinsports 1

E qrupu

20:55. Qarabağ (Azərbaycan) - Arsenal (İngiltərə) - CBC Sport

20:55. Vorskla (Poltava, Ukrayna) - Sporting (Lissabon, Portuqaliya) Sport tv 1

F qrupu

 20:55. Milan (İtaliya) - Olimpiacos (Yunanıstan) - Match! futbol 2

20:55. Betis (İspaniya) - Düdelange (Lüksemburq) - GOL

G qrupu

23:00. Rangers (Şotlandiya) - Rapid (Vyana, Avstriya) - Plus 4

23:00. Spartak (Moskva, Rusiya) - Villarreal (İspaniya) - İdman Azərbaycan, MATCH! tv

H qrupu

23:00. Apollon (Kipr)- Marseile (Fransa) RMC Sport

23:00. Eintracht (Almaniya) - Lazio (İtaliya) - tv 8

I qrupu

23:00. Malmö (İsveç) - Beşiktaş (Türkiyə) - CBC Sport

23:00. Sarpsporg (Norveç) - Genk (Belçika) - Canvas

J qrupu

23:00. Krasnodar (Rusiya) - Sevilla (İspaniya) - digi sport 4

23:00. Standard (Lyej, Belçika) - Akhisarspor (Türkiyə) - beinsports 2

K qrupu

23:00. Astana (Qazaxıstan) - Rennes (Fransa) - Match! Futbol 1

23:00. Jablonets (Çexiya) - Dinamo (Kiyev, Ukrayna) - Match! igra

L qrupu

23:00. BATE (Belarus) - PAOK (Yunanıstan) - MATCH! Futbol 3

23:00. Chelsea (İngiltərə) - Videoton (Macarıstan) - Match! futbol 1

Ən maraqlısı hansıdır?

ÇEMPİONLAR LİQASI
%
AVROLİQA
%
AVROPA ÇEMPİONATI
%
DÜNYA ÇEMPİONATI
%
17386 səs