31/08/2018
12:08
13707
| A A A
Çempionlar Liqasında qrup mərhələsinin təqvimi açıqlandı

Futbol üzrə Çempionlar Liqasında qrup mərhələsinin təqvimi açıqlanıb.

Goal.az-ın məlumatına görə, 2018-2019 mövsümündən etibarən oyunlar fərqli saatlarda başlanacaq. Avropada qış vaxtına keçənədək matçların bir hissəsi Bakı vaxtı ilə saat 20:55-də, əksəriyyəti 23:00-da start götürəcək.

IV turdan etibarən isə başlama saatları 21:55 və 24:00-a təsadüf edəcək.

I tur

18 sentyabr

A qrupu

23:00. "Monaco" (Fransa) - "Atletico" (Madrid, İspaniya)

23:00. "Brügge" (Belçika) - "Borussia" (Dortmund, Almaniya)

B qrupu

20:55. "İnter" (İtaliya) - "Tottenham" (İngiltərə)

20:55. "Barcelona" (İspaniya) - PSV (Eyndhoven, Hollandiya)

C qrupu

23:00. "Crvena Zvezda" (Serbiya) - "Napoli" (İtaliya)

23:00. "Liverpool" (İngiltərə) - PSG (Fransa)

D qrupu

23:00. "Scalke" (Almaniya) - "Porto" (Portuqaliya)

23:00. "Galatasaray" (Türkiyə) - "Lokomotiv" (Moskva, Rusiya)

19 sentyabr

E qrupu

20:55. "Ajax" (Hollandiya) - AEK (Afina, Yunanıstan)

23:00. "Benfica" (Portuqaliya) - "Bayern Munchen" (Münhen, Almaniya)

F qrupu

20:55. "Shakhtar" (Donetsk, Ukrayna) - "Hoffenheim" (Almaniya)

23:00. "Manchester City" (İngiltərə) - "Lyon" (Fransa)

G qrupu

23:00. "Viktoriya" (Plzen, Çexiya) - MOİK (Moskva, Rusiya)

23:00. "Real Madrid" (İspaniya) - "Roma" (İtaliya)

H qrupu

23:00. "Valencia" (İspaniya) - "Juventus" (İtaliya)

23:00. "Young Boys" (İsveçrə) - "Manchester United" (İngiltərə)

II tur

2 oktyabr

E qrupu

23:00. AEK - "Benfica"

23:00. "Bayern Munich" - "Ajax"

F qrupu

20:55. "Hoffenheim" - "Manchester City"

23:00. "Lyon" - "Shakhtar"

G qrupu

23:00. "Roma" - "Viktoriya"

23:00. MOİK - "Real Madrid"

H qrupu

20:55. "Juventus" - "Young Boys"

23:00. "Manchester United" - "Valencia"

3 oktyabr

A qrupu

23:00. "Borussia" - "Monaco"

23:00. "Atletico" - "Brügge"

B qrupu

23:00. PSV - "İnter"

23:00. "Tottenham" - "Barcelona"

C qrupu

20:55. PSG - "Crvena Zvezda"

23:00. "Napoli" - "Liverpool"

D qrupu

20:55. "Lokomotiv" - "Schalke"

23:00. "Porto" - "Galatasaray"

III tur

23 oktyabr

E qrupu

20:55. AEK - "Bayern Munich"

23:00. "Ajax" - "Benfica"

F qrupu

23:00. "Schakhtar" - "Manchester City"

23:00. "Hoffenheim" - "Lyon"

G qrupu

23:00. "Real Madrid" - "Viktoriya"

23:00. "Roma" - "MOİK

H qrupu

20:55. "Young Boys" - "Valencia"

23:00. "Manchester United" - "Juventus"

24 oktyabr

A qrupu

20:55. "Brügge" - "Monaco"

23:00. "Borussia" - "Atletico"

B qrupu

20:55. PSV - "Tottenham"

23:00. "Barselona" - "İnter"

C qrupu

23:00. "Liverpool" - "Srvena Zvezda"

23:00. PSG - "Napoli"

D qrupu

23:00. "Galatasaray" - "Schalke"

23:00. "Lokomotiv" - "Porto"

IV tur

6 noyabr

A qrupu

21:55. "Monaco" - "Brügge"

24:00. "Atletico" - "Borussia"

B qrupu

24:00. "İnter" - "Barcelona"

24:00. "Tottenham" - PSV

C qrupu

21:55. "Crvena Zvezda" - "Liverpool"

24:00. "Napoli" - PSG

D qrupu

24:00. "Schalke" - "Galatasaray"

24:00. "Porto" - "Lokomotiv"

7 noyabr

E qrupu

24:00. "Benfica" - "Ajax"

24:00. "Bayern Munchen" - AEK

F qrupu

24:00. "Manchester City" - "Shakhtar"

24:00. "Lyon" - "Hoffenheim"

G qrupu

21:55. MOİK - "Roma"

24:00. "Viktoria" - "Real Madrid"

H qrupu

21:55. "Valencia" - "Young Boys"

24:00. "Juventus" - "Manchester United"

V tur

27 noyabr

E qrupu

21:55. AEK - "Ajax"

24:00. "Bayern Munchen" - "Benfica"

F qrupu

24:00. "Lyon" - "Manchester City"

24:00. "Hoffenheim" - "Shakhtar"

G qrupu

21:55. MOİK - "Viktoriya"

24:00. "Roma" - "Real Madrid"

H qrupu

24:00. "Juventus" - "Valencia"

24:00. "Manchester United" - "Young Boys"

28 noyabr

A qrupu

21:55. "Atletico" - "Monaco"

24:00. "Borussia" - "Brugge"

B qrupu

24:00. "Tottenham" - "İnter"

24:00. PSV - "Barcelona"

C qrupu

24:00. "Napoli" - "Srvena Zvezda"

24:00. PSG - "Liverpool"

D qrupu

21:55. "Lokomotiv" - "Galatasaray"

24:00. "Porto" - "Schalke"

VI tur

11 dekabr

A qrupu

24:00. "Monaco" - "Borussia"

24:00. "Brugge" - "Atletico"

B qrupu

24:00. "İnter" - PSV

24:00. "Barcelona" - "Tottenham"

C qrupu

24:00. "Crvena Zvezda" - PSG

24:00. "Liverpool" - "Napoli"

D qrupu

21:55. "Schalke" - "Lokomotiv"

21:55. "Galatasaray" - "Porto"

12 dekabr

E qrupu

24:00. "Benfica" - AEK

24:00. "Ajax" - "Bayern Munchen"

F qrupu

24:00. "Manchester City" - "Hoffenheim"

24:00. "Shakhtar" - "Lyon"

G qrupu

21:55. "Viktoriya" - "Roma"

21:55. "Real Madrid" - MOİK

H qrupu

24:00. "Valencia" - "Manchester United"

24:00. "Young Boys" - "Juventus"

Ən maraqlısı hansıdır?

ÇEMPİONLAR LİQASI
%
AVROLİQA
%
AVROPA ÇEMPİONATI
%
DÜNYA ÇEMPİONATI
%
17776 səs