14/06/2018
09:33
10915
| A A A
DÇ-2018-in TƏQVİMİ

Bu gündən etibarən bütün dünya diqqəti 1 aylıq Rusiyaya yönəldəcək.

Goal.az DÇ-2018-in təqvimini təqdim edir:

A qrupu

1. Rusiya

2. Səudiyyə Ərəbistanı

3. Misir

4. Uruqvay

14 iyun. 19.00. Rusiya - Səudiyyə Ərəbistanı (Moskva)

15 iyun. 16.00.  Misir - Uruqvay (Yekaterinburq)

19 iyun. 22.00. Rusiya - Misir (Sankt-Peterburq)

20 iyun. 19.00. Uruqvay - Səudiyyə Ərəbistanı (Rostov)

25 iyun. 19.00. Uruqvay - Rusiya (Samara)

25 iyun. 19.00. Səudiyyə Ərəbistanı - Misir (Volqoqrad)



B qrupu

1. Portuqaliya

2. İspaniya

3. Mərakeş

4. İran

15 iyun. 19.00. Mərakeş - İran (Sankt-Peterburq)

15 iyun. 22.00. Portuqaliya - İspaniya (Soçi)

20 iyun. 16.00. Portuqaliya - Mərakeş (Moskva)

20 iyun. 22.00. İran - İspaniya (Kazan)

25 iyun. 22.00. İran - Portuqaliya (Saransk)

25 iyun. 22.00. İspaniya - Mərakeş (Kalininqrad)



C qrupu

1. Fransa

2. Avstraliya

3. Peru

4. Danimarka

16 iyun. 14.00. Fransa - Avstraliya (Kazan)

16 iyun. 20.00. Peru - Danimarka (Saransk)

21 iyun. 16.00. Danimarka - Avstraliya (Samara)

21 iyun. 19.00. Fransa - Peru (Yekaterinburq)

26 iyun. 18.00. Danimarka - Fransa (Moskva)

26 iyun. 18.00. Avstraliya - Peru (Soçi)

D qrupu

1. Argentina

2. İslandiya

3. Xorvatiya

4. Nigeriya

16 iyun. 17.00. Argentina - İslandiya (Moskva)

16 iyun. 23.00. Xorvatiya - Nigeriya (Kalininqrad)

21 iyun. 22.00. Argentina - Xorvatiya (Nijni Novqorod)

22 iyun. 19.00. Nigeriya - İslandiya (Volqoqrad)

26 iyun. 22.00. Nigeriya - Argentina (Sankt-Peterburq)

26 iyun. 22.00. İslandiya - Xorvatiya (Rostov)

E qrupu

1. Braziliya

2. İsveçrə

3. Kosta-Rika

4. Serbiya

17 iyun. 16.00. Kosta-Rika - Serbiya (Samara)

17 iyun. 22.00. Braziliya - İsveçrə (Rostov)

22 iyun. 16.00. Braziliya - Kosta-Rika (Sankt-Peterburq)

22 iyun. 22.00. Serbiya - İsveçrə (Kalininqrad)

27 iyun. 22.00. Serbiya - Braziliya (Moskva)

27 iyun. 22.00. İsveçrə - Kosta-Rika (Nijni Novqorod)



F qrupu

1. Almaniya

2. Meksika

3. İsveç

4. Cənubi Koreya

17 iyun. 19.00. Almaniya - Meksika (Moskva)

18 iyun. 16.00. İsveç - Cənubi Koreya (Nijni Novqorod)

23 iyun. 19.00. Cənubi Koreya - Meksika (Rostov)

23 iyun. 22.00. Almaniya - İsveç (Soçi)

27 iyun. 18.00. Cənubi Koreya - Almaniya (Kazan)

27 iyun. 18.00. Meksika - İsveç (Yekaterinburq)



G qrupu

1. Belçika

2. Panama

3. Tunis

4. İngiltərə

18 iyun. 19.00. Belçika - Panama (Soçi)

18 iyun. 22.00. Tunis - İngiltərə (Volqoqrad)

23 iyun. 16.00. Belçika - Tunis (Moskva)

24 iyun. 16.00. İngiltərə - Panama (Nijni Novqorod)

28 iyun. 22.00. İngiltərə - Belçika (Kalininqrad)

28 iyun. 22.00. Panama - Tunis (Saransk)



H qrupu

1. Polşa

2. Seneqal

3. Kolumbiya

4. Yaponiya

19 iyun. 16.00. Kolumbiya - Yaponiya (Saransk)

19 iyun. 19.00. Polşa - Seneqal (Moskva)

24 iyun. 19.00. Yaponiya - Seneqal (Yekaterinburq)

24 iyun. 22.00. Polşa - Kolumbiya (Kazan)

28 iyun. 18.00. Yaponiya - Polşa (Volqoqrad)

28 iyun. 18.00. Seneqal - Kolumbiya (Samara)



1/8 final mərhələsi

30 iyun. 18:00. 1. 1C - 2D (Kazan)

30 iyun. 22:00. 2. 1A - 2B (Soçi)

1 iyul. 18:00. 3. 1B - 2A (Moskva)

1 iyul. 22:00. 4. 1D - 2C (Nijni Novqorod)

2 iyul. 18:00. 5. 1E - 2F (Samara)

2 iyul. 22:00. 6. 1G - 2H (Rostov)

3 iyul. 18:00. 7. 1F - 2E (Sankt-Peterburq)

3 iyul. 22:00. 8. 1H - 2G (Moskva)



1/4 final

6 iyul. 18:00. 1. qalib 2 - qalib 1 (Nijni Novqorod)

6 iyul. 22:00. 2. qalib 5 - qalib 6 (Kazan)

7 iyul. 18:00. 3. qalib 7 - qalib 8 (Samara)

7 iyul. 22:00. 4. qalib 3 - qalib 4 (Soçi)



1/2 final

10 iyul. 22:00. 1. qalib 1 - qalib 2 (Sankt-Peterburq)

11 iyul. 22:00. 2. qalib 4 - qalib 3 (Moskva)

3-cü yer uğrunda oyun

14 iyul. 18:00. Sankt-Peterburq

Final

15 iyul. 18:00. Moskva