29/08/2019
10:22
1058
| A A A
Avropa Liqasında qrup mərhələsinə vəsiqə qazanan sonuncu komandalar müəyyənləşir

Bu gün UEFA Avropa Liqasında pley-off mərhələsinə yekun vurulacaq.

Goal.az xəbər verir ki, cavab oyunlarının yekununda qrup mərhələsinə vəsiqə qazanan son 21 komandanın adı müəyyənləşəcək. 

Azərbaycanın turnirdəki yeganə təmsilçisi Qarabağ Tofiq Bəhramov adına Respublika stadionunda Şimali İrlandiya Linfield-ini qəbul edəcək.

Avropa Liqası

Pley-off mərhələsi, cavab oyunları

20:00. Qarabağ (Azərbaycan) - Linfield (Şotlandiya)

İlk oyun - 2:3

20:45. Riga (Latviya) - Koebenhavn (Danimarka)

İlk oyun - 1:3

21:00. AİK (İsveç) - Celtic (Şotlandiya)

İlk oyun - 0:2

21:00. Apollon (Kipr) - PSV (Hollandiya)

İlk oyun - 0:3

21:00. BATE (Belarus) - Astana (Qazaxıstan)

İlk oyun - 0:3

21:00. Bnei Yehuda (İsrail) - Malmo (İsveç)

İlk oyun - 0:3

21:00. Molde (Norveç) - Partizani (Serbiya)

İlk oyun - 1:2

21:00. PAOK (Yunanıstan) - Slovan (Bratislava, Slovakiya)

İlk oyun - 0:1

21:00. Zarja (Luqansk, Ukrayna) - Espanyol (İspaniya)

İlk oyun - 1:3

21:15. Spartak (Moskva, Rusiya) - Braga (Portuqaliya)

İlk oyun - 0:1

21:30. Hapoel Beer-Sheva (İsrail) - Feyenoord (Hollandiya)

İlk oyun - 0:3

21:30. Antverpen (Belçika) - AZ (Alkmaar, Hollandiya)

İlk oyun - 1:1

21:30. Trabzonspor (Türkiyə) - AEK (Afina, Yunanıstan)

İlk oyun - 3:1

22:00. Düdelange (Lüksemburq) - Ararat (Ermənistan)

İlk oyun - 1:2

22:00. "Ferentsvaroş" (Macarıstan) - "Suduva" (Litva)

İlk oyun - 0:0

22:00. Riyeka (Xorvatiya) - Gent (Belçika)

İlk oyun - 1:2

22:15. Maribor (Sloveniya) - Ludogorets (Bolqarıstan)

İlk oyun - 0:0

22:30. Eintracht (Frankfurt, Almaniya) - Strasburg (Fransa)

İlk oyun - 0:1

22:45. Rangers (Şotlandiya) - Legia (Polşa)

İlk oyun - 0:0

22:45. Wolverhampton” (İngiltərə) - Torino (İtaliya)

İlk oyun - 3:2

23:00. Vitoria (Gimaraynş, Portuqaliya) - Styaua (Rumıniya)

İlk oyun - 0:0 

Ən maraqlısı hansıdır?

ÇEMPİONLAR LİQASI
%
AVROLİQA
%
AVROPA ÇEMPİONATI
%
DÜNYA ÇEMPİONATI
%
33529 səs